Neile, kel plaanis Porsche – ost, on meil väga häid uudiseid. Tõenäoliselt olete te juba mõttes sobiva mudeli välja valinud, ja ehk värvigi paika pannud. Mõtlemise koht on lisavarustuse osas: mida võtta, mida jätta, mis see maksab? Mäng algab ja kõik saab selgeks, kui kasutate uut, internetiülest Porsche – konfiguraatorit!
porsche mudelid
Kliki pildil ja jõuad otse eestikeelse autokonfiguraatorini

Kui nn. tavaautode ostmine liigub üha enam internetti: inimene valib välja 3-5 erinevat mudelit, võrdleb neid netis ja siis langetab otsuse, kas ja millisega proovisõitu teha, siis noobelauto ost on jätkuvalt elegantselt pikaldane ja heas mõttes vanamoeline protsess.

Vaatame lähemalt: esimesed vihjed uudismudelitele lekivad meediasse juba aasta varem. Mõni kuu enne uue mudeli jõudmist Eestisse näevad selle ära ajakirjanikud ja asjaosalised, kes oma emotsiooni laiemalt jagavad. Ootamine paneb peopesad higistama… nii tahaks juba!

Ja siis on ihaldatud Panamera või 911 kodusalongis olemas! Nüüd saab minna teda vaatama, pidada müügiesindajaga maha esimesed pikemad jutud, veel autot veidi silitada, ehk isegi julguse rindu võtta ja leppida kokku proovisõidu aja… ja siis võtta aeg mõtlemiseks.

Küsimusi kerkib, ja need ei puuduta ei värvi ega sõiduomadusi vaid pisidetaile. Väga-väga pisikesi detaile… kas valida sportrool ja käsikast või topeltsiduriga automaatkast ja peenekoelise dekoorliistuga armatuur? Millist häält auto mis jõuallikaga teeb? See ongi koht, kus mängu astub Konfiguraator!

Saksa nooblite sportautode tootja on üle maailma pakkunud juba mõnda aega võimalust, üle interneti panna endale ekraanil kokku just täpselt selline Porsche nagu hing ihaldab. Nüüd on seesama nutikas Konfiguraator  eestikeelsena ja kõikide kohalike andmetega ka Eesti autosõprade käsutuses.

Enam ei peagi ootama mudeli Eestisse jõudmist – oma virtuaalset autot ehitama saab hakata samal päeval, kui uus mudel maailmaga tuttavaks tehakse.

EESTIKEELNE JA KÕIKIDE KOHALIKE ANDMETEGA KONFIGURAATOR ASUB SIIN

Ilmselt ei pea eraldi ütlema, et oma Porsche võivad komplekteerida kõik, kes legendist unistavad, aga eriti teretulnud on need, kel tõesti kavas uus 911, Panamera või mõni muu mudel koju veeretada.

Porsche konfiguraator on ühtaegu nii kahemõõtmeline kui 3D lahendus: autot on iga hetk võimalik väljast ja seest ning igastu nurgast vaadata; kabriol ja targal saab katuse kokku pakkida ja jälle lahti rullida.

Arvutiekraanilt saab oma uut sõidukit imetleda nii öises kui päevases kontekstis, tuledega kui ilma. Mis eriti tore – tõepoolest on lõpptulemusena võimalik kuulata ka oma tulevase auto häält, selleks tuleb vajutada kõlarimärgile konfiguraatori allreas.

Uudsesse “tee ise oma Porsche” andmebaasi lisanduvad uudismudelid selsamal päeval, kui tehas need avalikustab. Seega ei ole vaja oodata päeva, mil soovitud uudismudel ükskord Eestisse jõuab, võib kohe hakata oma masinat koostama!

Kel mänguline valimisprotsess läbitud ning netis auto komplekteeritud, võib oma soovidega uuesti müügisalongi pöörduda, saates neile oma auto koodi, mille programm automaatselt genereerib. Ja nüüd me räägime juba päriselt!

Müügiosakond vaatab ostja soovid üle, saadab omapoolse hinnapakkumise, ja kiirel tegutsemisel on võimalik, et koos Eesti salongidesse saabuvate näidisautodega jõuab kohale ka iludus, mis virtuaalis mänguliselt iseenda jaoks kokku pandud sai.

[dropcap]! [/dropcap]Uute Porsche-fännide pealekasvatamise seisukohalt on tegu muidugi toreda 3D kogupere arvutimängu võimalusega: ema või isa saab koos lapsega konfiguraatorit kasutades tutvustada Porsche mudelivalikut ning tutvustada autode üksikasju. Selgeks saavad nii eri jõuallikad kui juhiabisüsteemid. Naljaga pooleks, ärge alahinnake oma võsukeste hea maitse tähtsust, suunake seda!

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Meie komplekteerisime punase (muidugi punase!) Porsche 718 Caymani. Koos lisavarustusega tuli hind veidi üle 93 000 euro (sisaldab käibemaksu), aga selle raha eest on peal kõik maailma vägevamad kellad ja viled, hääleimitaatorini välja.

Autot saab vaadata 360-kraadises vaates, kuulata isegi selle häält ning ükshaaval pildid alla laadida (nagu meie tegime, vaata allpool galeriid).

Oma loodud ilu on võimalik sõpradega jagada kas spetsiaalse Porsche koodi abil või saata kohe hinnapäring esindusele.  Tuleb tunnistada, see on üks äraütlemata tore mäng ja paneb ihaldama autot, mis sobib sinuga nagu su teine nahk…

This slideshow requires JavaScript.

Allikas ja meedia: Porsche Eesti

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.