Prantsuse autotootja Peugeot toob Genfi autonäitusel publiku ette uue brändisaadiku, monumentaalse Lõvi. See uhke ja võitmatu loom sümboliseerib Peugeot ajatuid väärtusi.

8. märtsil esitleb Peugeot Genfi Autonäitusel hiiglaslike mõõtmetega Lõvi skulptuuri. Monument sümboliseerib 200+ aastase ajalooga kaubamärgi uhkust, tugevust ja silmapaistvust.

Selle võimsa ja ajatu kunstiteose on loonud Peugeot’ Design Lab’i disainerid. Suurejooneline kunstnike käe all sündinud loomade kuningas on autotootja uus saadik.

Peugeot Lõvi on suur: kerepikkusega 12,5m, turja kõrgusega 4,8 meetrit. Selles disainerite loodud kuninglikus loomas on kehastunud kogu kaubamärgi uhkus, uhkus selle üle, et Peugeot tähendab kompromissitut kvaliteeti, kohustus, mis on kindlalt paigas brändi DNA-s.

Peugeot märk, noolel kõndiv loomade kuningas, loodi aastal 1858. See sümboliseerib Prantsuse autotootja algse toodangu, saeterade, kolme omadust: painduvust, saehammaste tugevust ja lõikamise kiirust. Nool tähendab kiirust.

Skulptuuri on loonud Design Lab’i disainerid. Nende missioon on kasutada kogu Peugeot’ oskusteavet, et arendada autotööstuseväliseid tooteid ja töötada käsikäes klientidega väljaspool autotööstust.

“Disainerid on loonud ikoonilise, voolava joonega ajatu kunstiteose. Kuju muljetavaldavad mõõtmed rõhutavad Lõvi vankumatut, võimsat ja kõigutamatut iseloomu. Tema suursugune hoiak, sihikindel liikumine edasi, ent ilma agressiivsuseta, näitab tasakaalu ja usku tulevikku,” selgitab Gilles Vidal, Peugeot disainijuht.

Allikas ja meedia: Peugeot

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.