Nissan Juke uus põlvkond on teel, ent praegusest võib saada klassik

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Nissan Juke on üks neist vähestest autodest, mis pole oma esimese põlvkonna elukaare jooksul suuri uuendusi vajanud, sest selle erilise olemusega pandi 2010. aastal täkkesse. 2019. aastal on aeg küps uueks generatsiooniks. Selle põhjal, mida meile näidatud, pole kartagi, et stiilipunktid tulemata jääksid.

Uue põlvkonna kompaktse krossoveri Nissan Juke ametlik esmaesitlus toimub 3. septembril Londonis, sealt edasi näidatakse autot suurele publikule sellesügisesel Frankfurdi automessil. Ent nagu kombeks, teeb tootja väikesi vihjeid tulevase auto kohta juba varem: kolm kamuflaažitud pilti on teie ees!

Nissan Juke on uhkelt müünud: kõigi aegade jooksul on müüdud rohkem kui miljon sõidukit. Eestis on autost saanud naiste tõeline lemmik ning stiiliteadlike inimeste “vihkan või armastan” – tähelepanu objekt. Suur osa nägijatest niisiis külmaks ei jää.

Uus mudel, mis meil jõuab müügile 2020. aastal, erineb vanast ennekõike oma mõõtmetelt: nii paistab piltide pealt.

Auto on pisut veninud nii pikkuses kui laiuses ja selle katusejoon jälgib moodsa aja trende, olles “kupeelikum” või ka muljam, kuidas soovite. 19-tollised veljed rõhutavad… no mida ikka?… sportlikkust!

Mis aga tegelikult kõnetab, on teadmine, et Juke on Nissani kolmas auto, millel peal uusim ProPilot. See teeb kompaktsest krossoverist tõsiseltvõetava liiklemisvahendi linnaummikutes ja maanteekiirustel ning võtab juhi käest nutitelefoni: milleks telefon, kui on suur ekraan.

Esimese gene Juke on klassik

Kindlasti on siinkohal neid, kes tahaksid tuliselt vastu vaielda, et Juke pole mingi klassik. Auto, mis algusest peale on kirgi kütnud ning pannud meiegi toimetuse mitmel korral kirjutama lugusid:

loe siit Tui arvamust
ja siit Maarja arvustust Nismo RS-st

on väärt, et võtta seda veidi pikema perspektiiviga kui see viis nigurat liisinguaastat. Meil on olnud tore aeg Juke Esimese seltsonnas ning see jätkub veel, sest julgeme anda soovituse neile, kes otsivad ägedat ja head krossoverit, mis omanikult rebiks halli hiirekese maski: ostke nüüd ja praegu ja kohe.

Artikkel on valminud Eurost Auto kaasaelamisel

nissan juke eneli

Foto: Sten Ottep/Fifty Visual. Modell: Eneli

Pildid: Nissani Euroopa pressiruum ja Nissan Eesti/Sten Ottep

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.