blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Neste K toob soome tanklatesse tippkokad ja kinopildiga WC

Neste K on Kesko ja Neste ühine algatus, mis peaks senise tanklakultuuri viima uude ajastusse. Neste K teenindusjaamade kontseptsioon on üles ehitatud klientidelt saadud tagasiside põhjal. Selle tulemusena muutub tanklate miljöö meeleolukamaks, menüü koostavad edaspidi tippkokad ning sanitaartsoonis on sisearhitektidele antud vabad käed. Esimene Neste K jaam on juba Tamperes avatud.

Tegu on “parema peatumise taktika”- terviklahendusega, mis püüab  tanklakäigu teha kliendi jaoks võimalikult mugavaks ja mõnusaks. Neste K- jaamade kujundamisel on eesmärgiks säästlik ressursikasutus, ökoloogiline vaatenurk, kasutajasõbralikkus ja meeleolukus. Kõik see peaks meelitama lähikonna inimesi rohkem teenindusjaamadesse, mitte lihtsalt autot tankima või pesema vaid ka ostlema, sööma, mõnusalt aega veetma.

Kesko ja Neste uus jaam

Märksõnadeks kogukonnakesksus ja kõrge kvaliteet

”Neste K -teenindusjaamane uuendamine on üks osa Kesko kogukonnastrateegiast – tahame oma klientidele pakkuda kvaliteetseid ja isikustatud teenuseid, mis oleksid lihtsalt ja vaevata kättesaadavad, ” räägib Kesko igapäevakaubanduse valdkonnajuht Jorma Rauhala. “Tihtipeale on tankla see koht, kus peatutakse hädavajadusel. Neste K “parema peatumise taktika” abil tahame inimestele pakkuda nii head teenust, et siit enam niiisama keegi mööda ei sõidaks. Muutuse aluseks on uudne teeninduskvaliteet, mille fookuses on klient ja kvaliteet.”

Neste K tanklad hakkavad tulevikus veelgi rohkem Keskoga koostööd tegema. Jaamade võrgustiku omamine ja laiendamine on mõlemale osapoolele tähtis, sest see võimaldab soomlasteni tuua parima osa kodumaisest toodangust- kohapeal vääristatud autokütustest esmatarbetoodete ja toidukaupadeni: “Eesmärk on jõuda kliendikeskse suhtumise ning kõrge teeninduskvaliteedi ja hea tootevalikuga teenindusjaamade tippu,” räägib Neste Öljy jaemüügi sektori juht Antti Tiitola.

Neste K jaamad ei hakka üksteist kopeerima, iga teenindusjaama puhul võetakse arvesse kohalikke olusid, asukohta ja kogukonna eelistusi. Eesmärk on, et kaupmees ja teenindaja tunneksid kohalike inimeste eelistusi ja oleksid valmis seda arvesse võtma nii kaubavalikul kui menüü koostamisel.  Ka osutatavate teenuste pakett peab lähtuma külastajate tegelikest vajadustest.

Neste ja Kesko uus köök

Kõik vajalikud teenused ja toiduelamus meeldivas keskkonnas

Neste K teenindusjaamades tahetakse edaspidi teelistele pakkuda parimat võimalikku toiduelamust. Et soomlased on suured kohvisõbrad, valitakse oad erilise hoolega, kohalikest maitse-eelistustest lähtuvalt. Selle nimel, et inimene võiks tulla ja kas kohapeal või kaasaostetuna nautida kõrge kvaliteediga roogasid, teevad tööd soome tippkokad.

Eestlaste peaks tänu OLO ja EMO restoranidele tuttav olema Pekka Terävä nimi. Terävä on Michelini tärniga kokk ning ühtlasi paras sõumees – eelmisel aastal näiteks tuli ta välja “paljastusega”, et suudab kahe euroga valmistada suurepärase pitsa, samal ajal, kui soomes keskmiselt kulub ühe korraliku itaalia lahtise piruka valmistamiseks kuus eurot. Seega, kes tahab teräväid elamusi, külastab edaspidi Neste K teenindusjaamu.

Teenindusjaamade suurus on varieeruv, alates 100-ruutmeetristest kompaktsetest linnatanklatest ligi 2000-ruutmeetri suuruste suurte peatuskohtadeni. Kõikide tanklate kujundamisel pööratakse tähelepanu kasutajasõbralikkusele ning võetakse suund ökoloogilistele lahendustele ja meeldiva keskkonna loomisele. Eriti paistab see välja sansõlmedes, mis muutuvad virtuaalseteks puhkekohtadeks, kus mängib mahe muusika ja seintele kuvatakse virtuaalreaalsus: WC-sse astudes võid sa sattuda näiteks suvisesse metsa. Selle lahenduse loojateks on dSign Vertti Kivi & Co sisearhitektid.

Klientide käsutuses on Neste K jaamades edaspidi tasuta WiFi,  elektriautode laadimispunktid, kaasaegse tehnoloogiaga QuickWash autopesulad, ja jätkuvalt ka soomlaste seas populaarne Osta ja nosta – sularahateenus. Viimane tähendab, et kasvõi väikese ostu sooritanud Kesko klient saab oma kontolt välja võtta kuni 200 eurot sularaha. Ostusummale lisaks tuleb kaupmehele loovutada 50 eurosenti teenindustasu.

Neste ja Kesko uus WC

Märtsi lõpus avas uksed värskenduskuuri läbinud Teiskontie tankla Tamperes. See on esimene teenindusjaam, kus Neste K uudset lähenemist omal nahal kogeda saab. Kõik Neste ja Kesko kaasomandis olevad 70 teenindusjaama peaksid uue kuue saama 2017. aasta lõpuks; juurde ehitatakse ka uusi tanklaid, et luua üleriigiline Neste K jaamade võrgustik. Eesmärk on jõuda 100 teenindusjaamani. Kogu projekti elluviimiseks tehtav investeering ulatub kümnetesse miljonitesse eurodesse.

ACCELERISTA KOMM “Parema peatuse taktikas” on mitu positiivset aspekti: esiteks, Soomes reisides ei pea edaspidi enam üleliia muretseda, kus sa saad või mis sa sööd. 100 teenindusjaama, mis arvestavad kohalikke olusid, tähendab sada koht tasuta WiFit, head toitu ja puhast vetsu ning pesemisvõimalust. Tõelisest õnnest on puudu vaid taskukohane ööbimisvõimalus – mine tea, ehk ühel päeval on soomlased sunnitud sellele mõtlemagi, sest klientidel on kohapeal nii hea olla, et kes kord tulnud, see enam ära ei lähe…

Neste K sisevaade

Allikas ja pildid: Kesko

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com