Kontaktivaba kaardimaksekleebise võib kleepida oma telefoni tagaküljele

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Eesti idufirma Wallester testib Visa kaardil põhinevat kontaktivaba kaardimaksekleebist, mida saab kleepida mistahes pinnale. Kleepskaarti saab kasutada kõigis Visa-sertifikaadiga viipeterminalides või virtuaalkaardina.

Kujutle, et lähed poodi või kohvikusse ilma rahakotita ja see pole probleem, sest sul on kaasas telefon, mille kaanele on kleebitud sinu maksekaardi kiip.

Arvet tasudes pead vaid makseterminalis telefoni viipama ja ongi kõik. Turvalisus on tagatud samamoodi, nagu tavalistel pangakaartidelgi.

“Lehvitamine” on tänapäeval võimalik juba paljudes makseterminalides, ent enamasti on see lisafunktsioon pangakaartidel. Ka on viiplemine limiteeritud ühe makse puhul 25 euroga, suurema summa puhul tuleb ikka teada oma kaardi PIN-koodi ja kasutada kiipmakset.

Eesti idufirma eesmärk on pakkuda koostööpartnerite klientidele mugavaid ja kaasaegseid maksevõimalusi. Kaardiomanik saab maksevahendi kleepida näiteks telefoni tagakaanele ning kaupade ja teenuste eest tasuda lihtsalt telefoni makseterminali juures viibates.

Kleepkaarti saab kasutada kõigis Visa-sertifikaadiga kontaktivabades makseterminalides või online ostudel virtuaalkaardina.

Wallesteri partneriteks kontaktivaba makse turvalisuse tagamisel on maailma suurimad finantstehnoloogia ettevõtted.

Kontaktivaba maksemeetodi toeks on kaasatud Worldline, mis pakub turvalist maksete ja ülekannete protsessi ning tagab teenuste sujuvuse. Heaks näiteks on Visa gateway – pettuste haldussüsteem oma kaardikäitluse lahendusega.

Nende sissetöötatud süsteemide toel tegelebki Wallester uute lahenduste loomisega, et juba lähiajal saaksid ettevõtted oma klientide ostukogemust veelgi lihtsustada. Uue tehnoloogiaga täiendatud kontaktivaba Visa kaart saabki nüüd lisaväärtuse väikese iseliimitava kiibi näol.

„Meil on rõõm käivitada kontaktivaba maksevahendina Visa kaardi kleebis oma teenuste platvormil,“ kinnitas Ahto Pärl, Wallesteri juhatuse esimees.

„Usume, et digitaalsete maksete tehnoloogia jätkab turu kujundamist ning hakkab tulevikus maksevahendite seas domineerima. Juba praegu on see Euroopas eelistatuim makseviis.”

Iduettevõte kasutab oma platvormi, et testida uut väikest (SIM-kaardi suurust) kontaktivaba makseviisi ja uuenduslikku turvalisuse tehnoloogiat, nagu näiteks Visa Token Service (VTS), mis on kasutatav Apple Pay’ga.

Lähitulevikus plaanib Wallester oma portfelli lisada teisigi tehnoloogilisi uuendusi, et vastata uutele kliendi vajadustele plastikaardijärgsel ajastul.

Wallester AS on Eesti päritolu finantstehnoloogia iduettevõtte, mis arendab digitaalsete maksesüsteemide platvorme.

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.