Seni kõige luksuslikum Volvo, XC90 Excellence, peaks veel selle aasta jooksul USA turule jõudma. Volvo XC90-l põhinevat XC90 Excellence’i esitleti esmakordselt eelmise aasta Shanghai autonäitusel ning lähemalt tutvustati autot Genfi autonäitusel.

Volvo XC90 Excellence on Volvo 89 aasta pikkuse ajaloo kõige luksuslikum sõiduk. Disainis on pühendutud täiskasvanute heaolule, neljakohalises autos on loodud kõik eeldused elu nautimiseks sõidu ajal. Kristallklaasid ja kapp, mis end küll ise ei täida, aga kuhu saab panna selle, mida klaasidesse valada – no tõesti, Volvo!

Genfi autonäitusel esitletud luksust purskav maastur teeb algatuseks sarnase kübaratriki nagu XC90 First Edition aastal 2014 – autot saab tellida kõigepealt vaid Volvo internetilehe kaudu; ja siis, kui esimene madin möödas, tuleb Excellence salongi eputama. First Edition-versiooni müüdi 48 tunni jooksul 1927 ühikut.

Neljakohalise elunautlejate XC90 versiooni puhul on loota vähemalt sama tulemust, sest esimesest XC90st on tänaseks merre voolanud lugematu arv kibedaid igatsuspisaraid, XC90 auhinnakapp ragiseb karikate ja medalite raskuse all ning suure tõenäosusega tervitab hulk (täiskasvanud) inimesi kõikjalsõitja võimekusega luksusauto turulejõudmist. Ja neid kristallklaase kahtlemata ka. Ja sedagi, et lapsed võib seekord koju jätta.

Ka Accelerista lugejatel on võimalus – esialgu küll vaid ekraani vahendusel –  XC90 Excellence’i imeomadustega tutvuda.

Volvo XC90 Excellence - interior
Miski ei räägi luksusest nagu šampanjakülmkapp autos…
Volvo XC90 Excellence - interior
…mis sisaldab muuhulgas kuulsa Rootsi tootja Orrefors käsitööna valminud kristallklaase…
Volvo XC90 Excellence - interior
…mida saab vastavates hoidjates nii soojendada kui jahutada.
Istmetel on massaažifunktsioon…
…ja ventilatsioon…
Volvo XC90 Excellence - interior
…mida kõike saab juhtida liigutatavalt puuteekraanilt.
Volvo XC90 Excellence - interior
Ning kõik see on saadaval ka musta nahka riietatuna.

[dropcap]ACCELERISTA KOMM [/dropcap]Seda on raske kommenteerida muudmoodi kui “Palun mulle üks see!”. Auto, mis on ilus, tark ja luksuslik… mida veel tahta? Ja lapsed võivad vahelduseks kodus lauamänge mängida, meil on pidu!

Allikas: TechInsider, fotod: Volvo

Suur naistelemmik XC90: sõidab seal, kus vaja

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.