blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Ka koer on inimene! Nissani ideeauto võtab arvesse muride mugavust3 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Koer on inimese kõige parem sõber! Nissan teab seda ja otsustas omalt poolt välja pakkuda kutsadele sobiva sõiduvahendi. X-Trail krossoveri baasil loodud ideeauto pagasiruum on kohandatud kuni kahe koera sõidutamiseks ja sealt leiab rea uudseid lisatarvikuid neljajalgsete sõprade heaoluks.

Ideeauto X-Trail 4Dogs loodi pärast seda, kui koeraomanike seas korraldatud uuringust selgus, et pea iga koeraomanik loeb karvast sõpra oma pereliikmeks ning ligikaudu 90% koerakasvatajatest soovivad autot, milles on rohkem koerte transportimiseks vajalikke võimalusi ja abivahendeid.

Koerainimeste soovidele vastamiseks avalikustas Nissan äsja ainulaadse ideeauto X-Trail 4Dogs, mis on ideaalne auto seiklusteks koos neljajalgse sõbraga. X-Trail 4Dogs pagasiruum on täielikult ümber tehtud, et luua kohandatud ala kuni kahele loomale.

PAGASIRUUMIST SAI KOERTEMAAILM

Krossoveri pagasiruum on muudetud koertele suurepäraseks sõitmiskeskkonnaks. Selles on ruumi 445 liitrit ja lisaks ruumile leiab siit ka rea kasulikke abivahendeid nii koeraomanikule kui kutsadele.

Näiteks on ideeautol Nissan X-Trail 4Dogs olemas kõik vajalik, et teha koerad pärast pikka ja mudast jalutuskäiku puhtaks ning hoida neid mugavalt soojas. Koerte pesemiseks on paigaldatud spetsiaalne 360° väljatõmmatav dušš ja karva kuivatamiseks mõnus föön, mis suunab õrna õhuvoo sinna, kuhu vaja.

Selleks, et murid saaksid mõnusalt autosse jalutada, saab avada kaldtee ning kui neljajalgsed sõbrad on end mõnusalt pagasiruumis sisse seadnud, võib sisse lülitada integreeritud kuivatussüsteemi, mis täidab koertele loodud ruumi sooja õhuga.

Koerad saavad lamada luksuslikul asemel, juua pritsmevabast veekausist vett või võtta nutikast maiuste väljastajast maiust. Ohutus on liikvel olles tagatud konksuga kinnitavate rakmetega.

Koju sõites saavad juht ja kõrvalistuja loomadel hõlpsalt silma peal hoida, kasutades uuenduslikku koerakaamerat ning oma lemmikut spetsiaalse helisüsteemi kaudu kõnetada ja vajadusel rahustada.

Kaamera on nutikalt integreeritud X-Traili NissanConnecti teabe- ja meelelahutussüsteemi ning võimaldab omanikul ja koeral teineteist näha 7-tollise armatuurlaua ekraani ja uue, pagasiruumi paigaldatud 10-tollise LCD-ekraani kaudu.

Dušipihusti ja föön asuvad väljatõmmatavas sahtlis, millele pääseb hõlpsalt ligi pagasiruumi esiosast. Lisatud on uued külgmised panipaigad nt maiuste, väljaheidete kottide ja rihma hoiustamiseks, et pagasiruum püsiks korras.

Ideeautol X-Trail 4Dogs on tagaistmete kohal ka lisavalikusse kuuluv koeravõre, mis on Nissani originaallisatarvik.

Kogu pagasiruum kaetud hõlpsalt puhastatava kvaliteetnahaga, mis tähendab, et mustust või karvu on lihtne eemaldada.

This slideshow requires JavaScript.

UURING: KOER ON PERELIIGE!

Nissan lõi ideeauto X-Trail 4Dogs pärast uuringut, mis hõlmas rohkem kui 1300 koeraomanikku. Uuringu korraldas Ühendkuningriigi suurim ja tuntuim koerte tervise ja heaolu eest võitlev organisatsioon The Kennel Club.

99,9% koeraomanikest peavad oma lemmiklooma pereliikmeks.
98,7% kasutab oma autot koera transportimiseks.
88,9% ostaks auto, millel on koera transportimiseks vajalikud vahendid.
88,7% omanikest transpordib oma koera autos vähemalt kord nädalas.
90,5% transpordib oma koera sõitudel, mis kestavad 10 minutit või kauem.
54,7% soovivad, et nende auto oleks koerale hõlpsamini ligipääsetav.
71,5% transpordib oma koera pagasiruumis või tagaistmel.
50,9% leiab, et auto ostul saab määravaks pakiruumi suurus

X-Traili turundusjuht Ryan Gains ütleb: „Uuringust selgus, et koeraomanikele on koerad olulised pereliikmed. Lemmiklooma heaolu tagamine on tihti sama oluline kui lastele hea ja õnneliku elu tagamine. Nissan X-Trail on loodud perekondlikeks seiklusteks ja ideeauto X-Trail 4Dogs viib selle mõtte uuele tasemele.”

Sõiduki Nissan X-Trail 4Dogs loomisel peeti silmas igapäevast praktilisust. Koera aset, veekaussi ja maiuse väljastajat on lihtne eemaldada, et luua sobilik pagasiruum (nt poodi minnes), kui koer pole perega kaasas. Samuti pääseb auto varurattale hõlpsalt ligi.

X-Trail on Nissani auhindadega pärjatud crossover’ite seeria kolmest mudelist Qashqai ja Juke’i kõrval suurim. Nissan X-Trail on saadaval kas viie või seitsme ruumika istmega, mida saab sileda põhjaga 1982-liitrise pagasiruumi loomiseks kokku klappida.

Iga viieistmelise versiooni põhivarustusse kuulub innovaatiline pagasi paigutamise süsteem, mis võimaldab igapäevase mitmekülgsuse loomiseks seadistada riiuleid ja vaheseinu 18 erinevas konfiguratsioonis.

Allikas ja meedia: Nissan

Jaga

AVALDA ARVAMUST!

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com