blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Fännid räägivad: KIA saab uue logo! Vaata ja ütle, kuidas sulle meeldib?1 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Autoentusiastid on avalikuks teinud populaarse Korea autotootja KIA saladuse: nende logo uueneb. KIA ise ei ole uudist ametlikult veel teatavaks teinud, aga arvata on, et aeg on küps uue tunnusmärgi jaoks. Kuidas uus logo sulle meeldib? Vaata ja hinda!

Autotööstuses on suurte muudatuste aeg. Kontsernid ühinevad, elektrifitseerimine surub peale. Muutub ka autode välimus.

Kõige selle keskel on ühtpidi täiesti loomulik ja teisalt tahaplaanile jääv areng see, kui muutuvad tootjate logod.

Saksa autotööstuse sünonüüm Volkswagen esitles mõni aeg tagasi oma uut logo. Ja nüüd on avalikkuse ette jõudnud ka KIA uus logo. Ehkki autotootja veel ametlikku esitlust teinud ei ole, on entusiastid andmebaasidest uudise üles leidnud.

Kia praegune logo on disainitud 1994. aastal ja läbinud kege uuenduskuuri 2004. Lõuna-Korea patendiameti KIPRIS (Korea Intellectual Property Rights Information Service) andmetele tuginedes on Kia tänavu maikuust alates esitanud kogunisti 50 taotlust uue logo kohta.

Samasugust logo kandis juba ka kevadisel Genfi autonäitusel esitletud kontseptmudel Imagine by Kia. Selle e-krossoveri edu olevatki ajendanud Kia logo muutmise lõplikku otsust langetama.

Kas uus logo hakkab eristama vaid Kia uusi hübriide ja elektriautosid, või hakkavad seda kandma kõik uued mudelid, näitab aeg.

KIA uus logo. Pilt: tootja uudiste andmebaas

Kaanepilt: Kia/Imagine by Kia

Jaga

AVALDA ARVAMUST!

Jäta kommentaar

seventeen + sixteen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com