Kolmapäev, 1. veebruar 2023
Kas maailmas ei ole enam üldse kohta sisepõlemismootoriga autodele? Isegi mitte James Bondi filmis? Tundub, et mitte. Nüüdseks on teada, et Bondi järgmiseks autoks saab elektriline Aston Martin Rapide E.

Uuel Bondi-filmil on uus režissöör Cary Joji Fukunaga, kes soovib teha asju uuel moel ja muuta tegelaskuju imidžit keskkonnasõbralikumaks.

Rapide E on Aston Martini esimene elektriauto, mida toodetakse piiratud koguses kõigest 155 eksemplari ning millel on seega tõsine võimalus muutuda staatuse sümboliks. Eriti, kui sellega on etteaste teinud James Bond.

Esmakordselt sõitis Bondi kehastav Sean Connery Aston Martiniga filmis Goldfinger enam kui 50 aastat tagasi.

Nüüd teeb režissöör Fukunaga revolutsiooni ja lõpetab sisepõlemismootorite ajastu, vähemalt Bondi-filmis. Daniel Craigi kehastatav Bond on seega uues filmis elektriauto rooli taga.

Väljaande The Sun andmetel on uus režissöör totaalne puukallistaja, kes teeb nüüd oma unelmate elluviimiseks autotootjaga tihedat koostööd.

Kas niisugune samm muudab Bondi imago vaatajate silmis võimsamaks või siis mitte, pole veel täit selgust. Samas on aeg edasi läinud ja elektriauto võiks siiski ka Bondile sobida.

Uue Bondi-filmi tööpealkiri on Shatterhand, filmivõtted algavad juba aprillis ja kinolinale peaks see jõudma aastal 2020.

Väljaanne The Sun heidab pisut valgust ka filmi sisule. Sahinate kohaselt on tegemist uusversiooniga 1969. aasta filmist “Tema Majesteedi salateenistuses”.

Põnevust lisab kuuldus, et Danny Boyle loobus režissööritööst, sest tal ei lubatud Bondi surma saata. Tema meelest olnuks aga agent 007 surm ideaalne viis teha sissejuhatus uuele Bondi tegelaskujule.

Produtsent ega ka peaosatäitja Daniel Craig sellest ideest vaimustusse ei sattunud ja eelistaksid otsad lahtiseks jätta.

Loo tõlkis Lena Murd

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.