blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

GALERII Ameerika autode hooaja avamine Lennusadamas Sten Ottepi kaamerasilma läbi

Möödunud nädalavahetusel kogunesid Tallinna Lennusadamas hooaega avama ameerika autod. Sten Ottep käis kaameraga kohal ja jagab meiega mõne kaunima hetke toimunust.

27. aprilli on naljaninad juba nimetanud selle suve kõige soojemaks päevaks – termomeetri näit keris varjus üle 20 kraadi. Selline päev sobib kui valatult ameerika päritolu iluduste jalutamiseks.

Tallinna Lennusadamas kogunes uue hooaja avamisele iludusi igast ajastust ning silma järgi hinnates oli neid rohkem kui kunagi varem.

Õige kah, sest mida moodsamaks ja isemõtlevamaks uued autod, seda rohkem on inimesi, kes avastavad, et on tegelikult eluaeg olnud autohullud ning soetavad endale mõne toreda hobiauto.

Soovitame võtta mugava asendi ja Steni pilte aeglaselt ja mõnuga vaadata, lastes pilgul puhata ja kujutades ette kõikide V8-mootorite häält korraga kooris nurru löömas.

Sest pärast väljanäitust Lennusadamas mindi loomulikult linna peale kruiisima. Oli see vast võimas vaatepilt ja helitaust! Klõpsa piltidel, et avada galerii täies ilus.

Kel seekord Lennusadamas käimata jäi, ei pea kurvastama – selle suve suursündmus, kus peategelaseks on ainult ja ainult ameeriklased, on alles ees.

Suviti Haapsalus toimuv ameerika autode “iludusvõistlus” ehk American Beauty Car Show on rahvusvaheline ameerika autodele ja kultuurile suunatud üritus, mis sai alguse aastal 2001.

American Beauty Car Show on üks unikaalseimad autoüritusi lähiriikides, nii oma toimumiskoha kui ka ürituse ülesehituse poolest.

Ürituse raames leiab aset autonäitus, kokkutulek, kiirendusvõistlus ja autode rongkäik läbi linna. Väljanäitus toimub Haapsalu piiskopilinnuses ning hõlmab terve vanalinna, mis on sel ajal avatud vaid ameerika autodele.

Tänavu toimub ABCS 12.-14. juulini. Loe rohkem siit

Pildid: Sten Ottep/Fifty Visual

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com