Värske IDEE: seiklus kruiisilaeval Megastar ja naiste juhitud Ace of Space

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Värske ajakiri IDEE toob lugemislauale kevadisi tuuli ja pakub teravat vaimutoitu kõigile, keda huvitab vormi ja sisu kooskõla. Seekordne seiklus viib kruiisilaeva Megastar salasoppidesse ning toob koju inspireerivad naised Ace of Space sisearhitektibüroost.

IDEE on ajakiri, mis võiks Accelerista sõprade lugemislaual Forte, Arvutimaailma, Autolehe, Raimo Kummeri kütijuttude blogi, Füübitsa ja teaduskirjanduse kõrval oma kindla koha leida.

IDEE annab kätte värskemad trendid disainis ja sisekujunduses ning juhatab lugeja arhitektuuripärliteni, millest mööda vaadata lihtsalt ei tohi! IDEE on mõnigi kord suurem kui elu, avardades maailmavaadet ja luues põnevaid seoseid keskkonnas, milles elame.

Seekordne kevadine ja ilusaid interjööre täis IDEE ilmub käsikäes messiga INTRERJÖÖR 2017. IDEE lehekülgedel saab täieliku ülevaate, mida aprilli kevadistel päevadel asetleidval messil näeb ning kuulda ja oma käega katsuda saab. Ajakirjaga on kaasas messi täielik ajakava ja kaart.

IDEE on sedapuhku võtnud luubi alla sisearhitektibüroo Ace of Space tööd ja tegemised ning kajastab kolme noorte ja tegusate naiste käe all valminud objekti. Ace of Space omanik Ines Haak räägib detailselt, kuidas saab alguse kliendi ja looja vaheline koostöö ning mida on vaja selleks, et kõik tuleks välja täpselt selline nagu soovitakse.

Ilmselgelt on pärast nende lugude lugemist igale lapselegi selge, et sisearhitekt ei pane tuppa pelgalt ilusaid asju, vaid teeb ka palju muud praktilist. Käime ära Ace of Space loodud kahes korteris ning külastame nende tehtud restorani PULL.

Kõige selle kõrval on, nagu ikka, ka palju muud põnevat – muuhulgas kerge põige kodumaise disainiloo telgitagustesse ning väike meresõit uuel kruiisilaeval Megastar.

IDEE otsib lugejat nende seast, kelle mõttemaailm on pidevas liikumises nagu ta elugi: ta otsib uusi ideid oma kodu rajamiseks, püüdleb täiusliku kultuuri ja meelelahutuse kvintessentsini. IDEE lugeja on keskkonnalooja, ta hindab ümbritsevat ja näeb end osana sellest.

IDEE pakub oma lugejatele mõtestatud lugemist, alates ruumiteooriatest kaasaegse linnakeskkonna planeerimiseni, otsides positiivseid disaininäiteid nii Eestist kui kaugemalt, andes soovitusi ja suunates osa saama väärt kultuurisündmustest.

Ajakirjast leiab nii põnevat arhitektuuriajalugu kui kõige kaasaegsemaid avaliku ruumi lahendusi ning uusi ja vanu eramuid ja kortereid. Renoveeritud vanast saab pärl ning erakordsest uuest klassik oma eluajal.

IDEE autorite ringis on oma ala korüfeed ning elegantsed mõttemeistrid Eestist ja mujalt. Ajakiri moodustab ühtse terviku, käistledes iga kord ühte konkreetset teemavaldkonda, leides kõnelema, pildistama, joonistama ja jutustama pädevad autorid ja põnevad persoonid. IDEE on inspiratsioon, kaanest kaaneni.

Allikas ja meedia: ajakiri IDEE

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.