blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Autoleht 26. septembril: proovisõidus Suzuki Jimny, kaante vahel Motoshow kava

Igal kolmapäeval ilmub Autoleht, Eesti kvaliteetse autoajakirjanduse lipulaev. Meie lugejad hääletasid möödunud aastal selle väljaande lugemislaua parimaks. Teeme Acceleristas iga nädal värskest ajakirjast lühikokkuvõtte. Tellige või ostke ajakirja poest, ja lugege!

26. septembri Autoleht pakatab värskest kraamist. Numbri nael on proovisõit tuttuue Suzuki Jimnyga ent huviline leiab ajakirjast ka täpse info Tartu Motoshow kohta.

Suzuki Jimny: väike, aga karm. Millega saab võrrelda Suzuki Jimnyt? Ainult Suzuki Jimnyga. Väikesi autosid on teisigi, ka väikesi linnadžiipe leidub, aga mitte sellist nagu Jimny: raamil kere ja aeglustiga päris maastikuauto, mis on vaid 3,48 meetrit pikk (kui mõõdame koos varurattaga, siis 3,65 meetrit) ja üsna soodsa hinnaga. Kuidas uus Jimny sõidab?

Uus vs. vana Kia Ceed: mis on edu võti? Uus Kia Ceed on jõudnud juba palju kiitust teenida. Mida see siis ikkagi oma eelkäijast paremini teeb?

Mis saab liisitud autost, kui pereliige sureb? Lähedase ootamatu surm sunnib ümber korraldama ka perekonna vara kasutamise. Milleks tuleks valmis olla liisitud auto puhul ja kuidas oma õiguste eest seista?

Lisaks veel:
Numbri auto. Audi elektridžiip e-tron
Proovisõit. Mazda 6: mugavamalt ja vaiksemalt
DAF-60: ainus ja kordumatu
Kasutatud auto. Seat Ibiza ja Cordoba: lihtne auto, odav pidada
Eesti rallikrossimeistrid selgusid pingelises võitluses
Kert Varik: õnnel ja juhusel polnud edus rolli
Ajalugu. Kuulsad kerefirmad. Ghia
Motoshow 2018. Messi plaan, valik esmaesitlusi

Vaata Suzuki kohta lisa kodulehelt. Ja külasta Autolehe veebi!

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com