Autoleht on iga nädal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest. 23. novembri Autolehe fookuses on vana kooli maastikuautod ja eluohtlik autode avariiremont Eestis.

autoleht* Vana kooli maastikuautod võrdluses. LaitseRallyParki maastikurajal võtavad joonele Mercedese G-klass, Volvo Laplander, UAZ-452DM – autod, mis ei karda kedagi ega midagi ning mis esitavad ka juhile kõrgeid nõudmisi.

* Autode avariiremont: kellele on kasulik eluohtlik korralagedus? Kes ja kuidas remondib avariilise auto, ei huvita Eestis suurt kedagi. Miks üldse peaks selle üle kehtestama järelevalve, kui siiani on hakkama saadud ilma? Aga äkki sellepärast, et mängus on inimelud? Asjaosalised ametnikest remondi- ja kindlustusfirmadeni on selle küsimuse kallal mämmerdanud aastaid, aga tulemust pole siiani.

* Stiilne tsikkel soodsalt. Custom-mootorrata omanikuks saamine ei pea tingimata tähendama kümnete tuhandete eurode kulutamist. Muidugi juhul, kui leppida veidi väiksema tsikliga. Custom-mootorrataste ehitaja Marek Kose käe all on valminud järjekordne äge kaherattaline, kuid erinevalt mitmest eelnevast tööst, mille hind on küündinud kümnetesse tuhandetesse eurodesse, maksab kohendatud välimusega Cleveland Tha Heist umbes 5000 eurot.

Lisaks veel:
  • Alfa Romeo esimene linnadžiip Stelvio
  • Proovisõit. Uus Audi A5 sõidab hästi ja maksab palju
  • Ajalugu. Kuidas Hondast sai automark?
  • Kasutatud Volvo S80 tugevad ja nõrgad küljed
  • Test. Millisest kiirteenindusest saab abi?
  • Austraalia ralli reportaaž
  • Elektri- ja hübriidautod. GM EV1, moodsate elektriautode eelkäija

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja kaanepilt: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.