Tänavu 13. juunist alates on Jeep’il Eestis uus ametlik esindaja: United Motors. Edaspidi on kõik Jeep’i praegused ja tulevased omanikud oodatud esindussalongi Tallinna külje all Reti teel, Peetri külas.

united motors jeep

Alates 13. juunist on United Motors Jeep’i uute sõidukite ainus ametlik esindaja Eestis. FCA kontserni kuuluv autobränd on teeninud kuulsust ja tunnustust suurepäraste džiipidega, millest kõige tuntum on kahtlemata legendaarne Wrangler. Võimekas maastikuhai on püsinud olemuselt läbi aastakümnete samasugusena.

“Jeep on meie jaoks uus ja põnev kaubamärk ja kindlasti ka uus kogemus. Meie müügisalongis leidub küll väikeseid ja suuri, kiireid ja noobleid masinaid, kuid mudelite rivist on senini olnud puudu täpp i-tähe peal: täisvereline maastur,” ütles United Motorsi juhatuse liige Jaanus Nieländer.

United Motors on klientide seas hinnatud automüüja ja järelteeninduse pakkuja. Autoäris on UM olnud tegev juba ligi 100 aastat: juba 1921. aastal alustas ettevõtte omanike esiisa Allan Södeström Rootsis, Malmös uute autode müüki Förenade Bil AB-s.

“Ehkki esialgu võib ju imestada, mis võiks siduda Jeep’i ja United Motorsit, siis tegelikult on puutepunkte rohkem, kui esialgu võiks arvata. Kui Jeep on teistest eristuv pikkade traditsioonide, väärika ajaloo ning arvukate veendunud austajatega legendaarne automark, siis täpselt sedasama saab öelda ka BMW kohta. Lisaks saab mõlemat automarki edaspidi samast kohast soetada”.

Oodatud on kõik Jeep’i omanikud

Jeep sobib suurepäraselt täiendama United Motorsi poolt juba esindatavate automarkide mudelite rivi. UM müügimehed ja mehaanikud on nüüdseks läbinud kõik vajalikud koolitused ning Peetris, Reti tee 4 asuv autoesindus on klientide tulekuks valmis.

Reti teele oodatakse nii praeguseid kui ka tulevasi, nii uute kui vanade Jeepide omanikke, et nii jõu, nõu kui ka varuosadega neile abi osutada.

Kõrgetasemelise hooldusosakonna üks vaieldamatuid trumpe on uus modernne keretöökoda, milletaolisi Eestis seni isegi nähtud pole.

Uued autod on ostjate ootel

Esimese suure uudisena saab Peetri autosalongis vaadata, katsuda ning ka soetada seni Eestis esitlemata mudeleid – legendaarset uut Jeep Wranglerit, mudelivärskenduse läbinud Jeep Renegade’i ja uuenenud Jeep Compassi.

Jeep’i lisandumist United Motorsi perekonda tähistatakse ka sooduskampaaniaga – Grand Cherokee Summit-varustusega autodele kehtib soodustus 9000 eurot.

Jeepe Balti riikidesse importiva Autobrava tegevjuht Laurynas Žukauskas on positiivsete sõnadega helde. “Me oleme väga õnnelikud, et saame koostöös United Motorsiga Jeep’i brändi esindada.”

“Jeep on üks kiiremini kasvavaid autotootjaid Euroopas ja meie uus partner United Motors on ettevõte, mis suudab tagada parema ja lihtsama auto ostu- ja hooldusprotsessi klientide jaoks. Usun, et meie partnerlus on tugev ja edukas ka meie kui importööri vaatenurgast,” ütles Žukauskas.

United Motors on alates 2000. aastast esindanud BMW, MINI, KIA ja FIATi kaubamärke Eestis. Alates 2017. aasta 12. juunist tegutseb United Motors Peetri esinduses ametliku BMW ja MINI teenindusena, ametliku BMW ja MINI sõiduautode keretööde teostajana ning garantiiliste vähekasutatud BMW ja MINI sõiduautode müüjana.

2018. aasta lõpus ostis United Motors Peugeot ja Hyundai esindaja Auto Forte, mis on suurim Peugeot esindaja Eestis. Tänasest lisandus tootevalikusse ka legendaarne Jeep.

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.