blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

Uudne nutirakendus võimaldab sõidukit kindlustada vaid siis, kui sellega sõidad1 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sõiduki kindlustamine muutub järjest lihtsamaks ning täpsemaks: ERGO kindlustuse ja Telia koostöös on valminud uudne E-kindlustuse nutirakendus, mis võimaldab läbi mobiiliäpi oma sõidukit kindlustada vaid siis, kui seda kasutad.

Sõiduki E-kindlustus on Eestis ainulaadne lahendus, kuna pakub liiklus- ja kaskokindlustust tarbimise mahu järgi. Kindlustuse hind sõltub päevade arvust, mil autot on kasutatud.

Värske lahendus on hea uudis eelkõige neile, kes igapäevaselt rooli ei istu. Rakendus on kasulik näiteks mootorrataste ja hobisõidukite omanikele või peredele, kellel on mitu sõidukit.

Nutirakendus toimib lihtsalt: kui kasutada oma autot ühes kuus 15 või rohkem päeva, kehtib tavaline kuine kindlustusmakse. Kui sõidukit ei kasutata, saab kindlustuse mugavalt „pausile panna“. Kaskokindlustuse puhul on ka pausi ajal sõiduk täies mahus kaitstud näiteks loodusõnnetuse, vandalismi ja süttimise eest.

Telia Eesti asjade interneti (IoT) valdkonna spetsialistide kinnitusel hindavad Eesti elanikud järjest enam erinevad nutilahendusi, mis võimaldavad kiirelt ja mugavalt erinevaid toiminguid teha, olgu selleks siis Mobiil-ID või Travel äpp.

Telia Travel äpi toel sõlmitakse reisikindlustusi väga aktiivselt, kuna kogu protsess on tehtud äärmiselt hõlpsaks. Loodetavasti leiab ka sõiduki E-kindlustus endale truu kasutajaskonna, kuna vajadus sellise teenuse järele on turul kindlalt olemas.

Sõiduki E-kindlustuse lepingu sõlmimine on lihtne – selle saab mugavalt teha mSõiduki-nimelises äpis. Rakenduse saab alla laadida nii Androidi kui iOS seadmele Google Play ning Apple App Store poodidest.

Allikas ja meedia: Telia

Jaga

AVALDA ARVAMUST!

Jäta kommentaar

ten + 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com