Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Uusim Autoleht saadab uue Discovery tõelisele maastikusõidurajale, peseb veeauruga autot ja kui sellest vähe, teeb ka tiiru ümber Võrtsjärve.

autoleht* Uus “Disco” ja off-road-võistlustehnika. Mida suudab viienda põlvkonna Land Rover Discovery tõelisel maastikusõidurajal ja kui erinevad on selle võimed off-road-võistlustehnikaga? Tõepoolest, sama hästi võiks ju võrrelda tervisesportlase võimeid näiteks tõkkejooksja Rasmus Mägiga, kuid võtkem asja rahulikult – seekordse testi mõte pole selgitada välja grupi parim, vaid näha, mida üks või teine rasketes oludes suudab.

* Test: kas auto saab puhtaks pelga veeauruga? Aurupesuauto saab tellida koduõuele või töökoha parklasse, kus sinu tsikkel, sõidu- või veoauto pestakse puhtaks mõne liitri veega. Auruga saab jagu igasugusest mustusest peale paksu pori.

* Eesti reis. Tiir ümber Võrtsjärve. Autoleht tutvustab läbi mitmendat suve marsruute ning sihtpunkte, kuhu poole autonina pöörata ning üksi, pere, sõprade või tuttavatega Eestit avastama suunduda. Eesti suurima järve kallastele satub üllatavalt vähe külastajaid. Ometigi leidub Võrtsjärve ääres palju huvitavat, suisa mitmepäevaseks ringreisikski.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Kastiga Mercedes: luksuslik tööloom
  • Proovisõit. Suzuki Swifti peamine müügiargument: 4×4
  • Proovisõit. Peugeot 5008 on väljast džiip, seest mahtauto
  • Kasutatud auto. Tugev Suzuki Grand Vitara
  • Soome MM-rallil tegid ilma kohalikud
  • F1: Ferrari kaksikvõit
  • Off-road: Klaperjahi võistlus tuleb taas!
  • Noored klassikautod pidasid pidu Laitses
  • Autoeksootika. Austraalia enda auto

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.