Lugemissoovitus: värske Autoleht võrdleb suuri linnamaastureid ja testib automaatpesulaid

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Autoleht on iga nädal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest. 1. veebruari numbris võtab Autoleht luubi alla suured linnamaasturid ning testib automaatpesulaid.

* Võrdlustest. Škoda Kodiaq vs. Mercedes GLC ja Hyundai Santa Fe. Škoda laiendab oma senist mudelivalikut ning satub sedasi konkureerima hoopis uute rivaalidega. Suuremapoolne Tšehhi džiip Kodiaq kohtub esimeses võrdlustestis peene Mercedes GLC ja menuka „korealase” Hyundai Santa Fe’ga. Milline võidab?

* Automaatpesulate test. Kui automaatpesulas laduda letile 20 eurot, kas siis saab auto sama puhtaks kui käsipesulas? Palju viriseda polnud ühegi pesutulemuse juures kolmest, aga natuke on parandamisruumi nii Jazzil, Olerexil kui ka Statoilil.

* Autoga Kaliningradi ehk pilk Venemaa 39. kuningriigile. Kaliningradi oblasti elanikud vaevlevad identiteedikriisis ning nende soov taastada oma pealinna nimi Königsbergina, ei täitu ilmselt iial. Sestap on saanud kuningliku ajalooga piirkonna peamiseks ühiseks nimetajaks hoopis oblasti autode registrimärkide piirkonnanumber – 39.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Lexus LS: vähem silindreid, rohkem käike
  • Sõiduproov. Viimistletud ja loogiline Hyundai i30
  • Kasutatud auto. Cadillac SRX on mugav, võimas, aga kulukas
  • Talverehv: kas kõige suurem on kõige parem?
  • Bernie ja vormel 1 ehk lahutamatute lahutus
  • Garaaž. Unelmate Moskvitš: kiire ja hästi juhitav
  • Olulised F1-autod. Ähvardusest sündinud vormel BRM P57

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja kaanepilt: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.