blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com
rarefilm.net

KUULA: Asulaväravad, proovisõit Lexus RX-ga ja autoostu kuldaeg

Kolmapäev on Istmesoojenduse päev. Seekord teevad Veli ja Jan-Matthias sissevaate tulevasse autoaastasse, läbivad asulaväravad ja võtavad proovisõidurubriigis ette Lexus RX linnadžiibi. Kui tahta uut autot, siis millal on parim aeg selle ostmiseks? Ning kes lubab mupol eraparklas trahve teha?

2019. autoaasta on edukalt joone alla saanud ning loodetavasti uus ja parem seisab ees. Kas on mõistlik tormata CO2 normide karmistumise kartuses endale suurt maasturit ostma või tuleks asja siiski mõistusega võtta?

Asulaväravate eksperimendist räägib Veli veelkord pikalt ja põhjalikult. Küsimusele, kas tema meelest on väravaid vaja või mitte, vastas ta, et tema kogemuse põhjal täidavad need eesmärki: tõmbavad asula eel autode kiiruse alla.

Kes lubab mupol eraparklates trahvi teha? Millised parklad Tallinnas on kõige probleemsemad? Teede kinniparkimine takistab operatiivsõidukitel appi tõttamast: mõelge siis, et teie ise või teie lähedane võite olla hädas ja kui abi ei jõua, on tagajärjed hirmsad.

Proovisõiduautoks on Lexus RX noobelmaastur, mis on mõneski mõttes oma ajast ees ning mille ostab inimene, kes hoolib keskkonnast ja hindab innovatsiooni. Auto on sel juhul tänava päikeselisema poole staatuse väljendus.

Nipinurgas tuleb juttu autoostu kuldajast: just praegu on see aeg aastas, kui võib soodsalt saada sõiduvahendi, mida hing ihaldab. Ning mitte ainult – tõenäoliselt on ka müüjal aega sinu soovidega süvitsi tegeleda.

Vahva fakt: Jan sõidab praegu olude sunnil asendusautoga, Škoda Octaviaga ning on mõtleb tõsiselt, kas ehk peaks oma sportliku bensiinijoodiku millegi tavalisema ent palju rahakotisõbralikuma vastu vahetama… vanadus, mis muud!

Kaanepilt: kuvatõmmis, Uku Tampere

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

blog.aidol.asia youngteens.net a-coon.com