Eesti esimene Volvo Selekt uuskasutusautode salong avab Tallinnas, Info-Auto praeguse esinduse kõrval peagi uksed. Enam kui poole tuhande ruutmeetri suuruses modernses autosalongis pannakse välja hoolikalt valitud ja kontrollitud kvaliteediga Volvod, millele antakse kaasa müüja garantii.

Volvo on üks neist noobelmarkidest, mis suurema sõnavahuta on keskkonnateema võtnud oma üheks prioriteediks. Uute mudelite müügi kõrval keskendub Rootsi autotootja juba mõne aasta teedel vuranud autode uuesti kasutusse suunamisega.

VOLVO SELEKT: KARM KVALITEEDINÕUE

Volvo Selekt on Volvo Carsi bränd, mis tähistab kasutatud Volvosid, millel on vanust kuni 5 aastat ja mille läbisõit ei ületa 150 000 kilomeetrit.

Autod peavad olema hooldatud esinduses ja neid on remonditud ainult originaalvaruosadega. Volvo Selektis müügis olevate autode hoolduse ajalugu peab olema sajaprotsendiliselt dokumenteeritud.

Iga Volvo Selektist uuskasutusse ostetud auto saab kaasa aastase garantii ja üle-Euroopalise Volvo Assistance autoabi teenuse. Kliendil on ka 30-päevane auto vahetusõigus.

SÜDAMERAHU ON TÄHTIS

Uuskasutus pole lihtsalt sõnakõlks – veidi kasutatud autode müük esinduse kaudu on kahtlemata ka uute brändilojaalsete klientide leidmiseks hea taktika – mitte igaüks ei jaksaks osta tuttuut Volvot, aga veidi kasutatud ja hea hinnaga ning garantiiga “rootslase” võiks võtta ju küll.

Volvode elukaar võimaldab ostjatele mitu ringi peale teha. Ent autoost võib mõnikord olla nagu loterii – selleks, et sõiduki “põlleesise” puhtust kontrollida, peaks tulevane omanik tuhlama eri andmebaasides ja kui ta seda ei viitsi, siis lihtsalt uskuma müüja juttu.

Volvo Selekt salongi jalutades on lootust saada koos autoga ka südamerahu – vastavalt autotootja seatud standarditele peavad müügis olevad uuskasutusautod vastama kindlatele turvalisuse ja kvaliteedinõuetele.

Kõik müüki võetud Volvod käivad läbi hooldusmeeskonna käe alt ning saavad muuhulgas peale värske tarkvaraversiooni. Iga Volvo Selektist ostetud auto saab kaasa korraliku garantii, maanteeabi ja ümbervahetamise võimaluse.

AUTOSID TULEB KA TEHASEST

Võtsime sabast Info-Auto kõneisikul Tiit Lillipuul ja palusime tal natuke lähemalt selgitada, kus, kes, miks ja milleks. Tõeline uudis tuleb ju alles septembris, mil Volvo Selekt avatakse, aga peamine teave – kust tulevad uuskasutusautod? – on meil siiski käes.

Kuhu täpselt ja kui suurele pinnale Volvo kasutatud autode keskus tuleb?

Info-Auto Volvo Selekt (hoolikalt kontrollitud uuskasutusautod, approved used cars) müügisaali pind on planeeritud 550 m2-le.

Info Ettevõtete Grupi poolt osteti 2016. aasta teisel poolel Pärnu mnt 232 endise autode varusosade ja tarvikute kaupluse ruumid ja kinnistu, kuhu nüüd uus kasutatud Volvode müük kolitakse.

Edaspidi on Volvo klientidele kõik vajalik leitav ühest kohast: Info-Auto Volvo esindussalongi kõrval on kohe uuskasutusautode moodne müügisaal.

Kui palju ja milliseid autosid mahub uude müügisaali? Milline on nende päritolu?

Volvo Selekt salongi sisse mahub 25 autot ja ette välja 10. Peamiselt tulevad müügile need autod, mis on olnud Info-Autos kasutusel demosõidukitena ja asendusautodena, samuti võtame müüki Volvosid, mis on liisingufirmadelt või ka klientidelt tagasi ostetud.

Hea uudis on see, et saame kasutatud ja korrastatud autosid ka otse Rootsi tehasest. Kõikide kohalike autode kvaliteeti kontrollib ja garanteerib volitatud diiler, Info-Auto.

Ja üks põhiküsimus: kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha, ehk kust leiate töökäsi uude salongi? Kui palju lisatöökohti uus keskus loob ning kes koolitab teenindajaid?

Lisatöökohti pole praegu plaanis luua, restruktureerime oma senise kasutatud autode müügi ümber, loome kaasaegsema müügi- ja ka töökeskkonna ja jääme septembris, mil Volvo Selekt esindus uksed peaks avama, ootama kliente.

Vaata lähemalt Volvo Selekt salongi kohta siit

Kaanepilt: Ylle Rajasaar

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.