Lugemissoovitus: uue aasta esimene Autoleht heidab pilgu 2017. aastale automaailmas

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Autoleht on iga nädal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest. Äsja ilmunud Autoleht kirjutab 4. jaanuari numbris põhiliselt sellest, mida alanud aasta automaailmas endaga kaasa toob.

blank* Autokalender 2017. 2017. aastal uuenevad ammu tuntud ja pika ajalooga mudelid, aga hoogsalt kasvavad ka uued turusegmendid, mida ilmestab näiteks üha jätkuv linnadžiipide trend. Millised uued mudelid Eestisse jõuavad ja millal?

* Autospordiaasta 2017. Autospordis on uus hooaeg juba ukse all. Rein Luik kirjutab, millistes MM-sarjades on säilinud status quo ja millistes tehakse revolutsiooni. Vaatluse all on vormel 1 WRC, WEC, WTCC, rallikross ja Formula E.

* Unistuste autod 2017. Igaühe unistuste autosid me ei tea, küll aga pakume peamiselt kasutatud autode turult välja 45 autot, mis võiksid autosõbra silma särama panna. Ülevaate kõige odavam auto maksab 500 eurot, kallimad sellest aga sada korda rohkem.

Lisaks veel:
  • Rohkem kui 2000 hj Toyota Land Cruiser
  • Võrdlustest. Autod tõelisele sõidumehele: Porsche 911 R, Morgan Threewheeler ja Ford Mustang Shelby GT350
  • Kasutatud Dodge Nitro: efektne välimus, kesisevõitu töökindlus
  • Nõunik. Väldi tüüpilisi talviseid apse
  • Ajalugu. Olulised F1-autod. Mercedes W196

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus Autoleht ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub see nädalakirjana.

Autoleht nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised. Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata.

Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Allikas ja kaanepilt: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.