Kolmapäev, 1. veebruar 2023
Autoleht on iga nädal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest. Seekordse numbri märksõnaks võikski olla kokkuvõte autoaastast. Aga piilutakse ka autoralli, elektriautode ja ajalooliste Volvode maailma.

autoleht* Autoleht teeb autoaasta kokkuvõtte: millised olid aasta plussid ja miinused, millised Eestisse jõudnud kõige kallimad ja vanemad autod, millega said hakkama Eesti autoehitajad, millised olid meeldejäävamad ideeautod, aasta eredamad hetked fotodel jpm.

* Ott Tänak: ralli MMil pööratakse uus lehekülg. Ott Tänak ütleb intervjuus Autolehele, et muutused ralli MMil tähendavad uue lehekülje pööramist ja kindel saab olla vaid ühes: hooaeg tuleb põnev. Ühtlasi selgitab ta intervjuus kaardilugejavahetust ja võtab kokku möödunud hooaja.

* Ajaloolised Volvod ühel õhtul detsembris. Eelmise nädala reedel avas Info-Auto uuendatud Volvo müügisalongi ja ühtlasi avas autosõprade abiga üheks õhtuks näituse margi ajaloolistest mudelitest.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. E-klassi kupee liidab innovatsiooni ja traditsiooni
  • Sõiduproov. Daciad kohendati värskemaks
  • Elektri- ja hübriidautod. Porsche 115 aastat hiljem

28. detsembril Autolehte ei ilmu. Järgmine number ilmub 4. jaanuaril 2017.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja kaanepilt: Autoleht

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.