Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Septembri viimane Autoleht käib endiselt Frankfurdi autonäitusel ja Venemaal reisimas. Lisaks viiakse proovisõidule erinevad veokid.

autoleht* Frankfurdi ideeautod: elektrilised ja isejuhtivad. Frankfurdi autonäituse ideeautode peamised märgusõnad on elektriajamid ja isejuhtimine eraldi või koos. Toimetus tegi valiku autofirmade visioonidest lähema ja kaugema tuleviku sõidukitest.

* 32 aastat vana Ladaga kahe ja poole kuu jooksul 26 000 kilomeetrit. 19. septembril jõudis Mongol Rally nime kandvalt seikluselt koju tagasi eestlastest seltskond, kes võttis VAZ-21051-ga ette pika autoreisi Euroopas ja Aasias läbi 16 riigi.

* Veokieri: proovisõidud kalluritega Scania G410 XT 8×4 ja Astra H9 66.54 ning pikapiga Renault Alaskan; kuidas peab vastu Fordi F-seeria pikap; reportaaž Comtransi näituselt Moskvas; KamAZ-id, ZIL-id ja GAZ-id võidusõidurajal.

Lisaks veel
  • Numbri auto. Volkswagen T-Roc liigub 20 000 euro hinnaklassi
  • Tartu Motoshow’ reportaaž
  • Nõunik. Liikluskindlustus. Milliseid võimalusi pakub uudne E-kindlustus?
  • Ajalugu. Autoeksootika. Bolwell Nagari (1973)

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.