Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Värske Autoleht süveneb isejuhtivatesse ja elektriautodesse, mille kohta viimasel ajal söögi alla ja söögi peale vapustavaid uudiseid lugeda saab. Lisaks heidetakse pilk korralikku moodsasse garaaži.

autoleht* Isejuhtivad ja elektriautod tulevad! Või kas ikka tulevad? Kaks müüti käib Euroopas ringi: varsti pole kellelgi juhiluba enam vajagi, sest auto juhib end ise, ning uute sisepõlemismootoriga autode müük keelatakse. Isejuhtivad ja elektriautod on autonduses sedavõrd kuum teema, et enam ei möödu päevagi, kui nende kohta mõnda vapustavat uudist ei ilmu. Tühja sellest, et uudise vapustavus on tegelikult saavutatud faktide valikulise esitamise ja/või tõlgendamisega.

* Kui juba maja, siis ka korralik garaaž. Kas viis autot mahutav vesipõrandaküttega garaaž või lihtne puidust varjualune? Maja ehitades ei maksa unustada ka hoiukoha rajamist auto(de)le ja hobikraamile. Milline on moodne garaaž?

* Väga raju auto. Võimsus 150 hobujõudu, tühimass 312 kilogrammi ja paigalt „sajani” 3,3 sekundiga – Speedcar Extreme ongi nii raju, nagu need numbrid lubavad. Vahetus, konkreetsus, agressiivsus – need kolm sõna iseloomustavad Speedcari kõige paremini. Aeglaselt see auto sõita ei oskagi. Autoleht tegi proovisõitu.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. E-Pace: Jaguari džiip ka väiksemas mõõdus
  • Sõiduproov. Disain ja luksus Range Rover Velari moodi
  • Kasutatud auto. Toyota Land Cruiser V8 tugevad ja nõrgad küljed
  • Kart. Põltsamaal sõideti vihmas
  • Ralli MM. Ott Tänaku järjekordne võit!
  • Autoeksootika. Kaiser Manhattan (1956)
  • Rallikava. Lõuna-Eesti ralli publikukava

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.