Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Oktoobri viimane Autoleht testib aastaajale sobivalt taas talverehve ja tutvustab haruldast rahaveoks mõeldud soomustatud RAF-i.

autoleht* Talverehvide supertest. Suures talverehvitestis asub seekord võistlema 23 jooksu rehve – 14 naastude ja üheksa lamellidega. Nii palju pole neid korraga olnud üheski varasemas jõuproovis. Ajalukku läheb käesolev test veel ühel põhjusel: tänu sellele jäi poodi saatmata partii Nokiani praakrehve.

* Erakordne RAF Eestis. Rahaveoks mõeldud RAF-2203 Ackermann-Fruehauf on erakordne sõiduk, ainueksemplar, mis valmis Nõukogude Liidu Riigipanga korraldatud konkursil osalemiseks.

* Autoreisiideid sügiseks ja talveks. Autoreisi Eestimaal ei pea tingimata ette võtma suvel. Pakume välja kaunite vaadetega teed, mida tasub sõita igal aastaajal. Mõnigi neist jääb põhimaanteede lähedusse, nii et piisab vaid väikesest kõrvalepõikest.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Uus Audi A7: rohkelt tehnoloogiat ja disaini
  • Sõiduproov. Toyota GT86: sõidurõõmu iga ilmaga
  • Retrosõit. Haruldus Jaapanist – Mazda RX7
  • Kasutatud auto. Lexus CT 200h: töökindel, kuid mitte kõige praktilisem
  • Vormel 1. USA GP
  • Jüri Vips: „Vormel 4 auto on vahel müstiline!”
  • Ajalugu.  Autoeksootika. Zastava Yugo Florida (1988)

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.