Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Uusim Autoleht testib sportdžiipe ja uurib asjatundjatelt, kuidas oleks kõige parem Saksamaalt autot soetada.

autoleht* Džiibid, mis teevad sporti – täiega! Kui kogu automaailm näikse vaid dieeti pidavat – kahanevad nii kütusekulu kui ka kaal –, siis see kolmik mõtleb hoopis muule. Enam kui kolm ja poolsada hobujõudu, nelikvedu, 21-tollised rattad ja õhkvedrustus – rihmad kinni ja start! Testis kohtuvad Porsche Macan GTS, Audi SQ5 3,0 TFSI quattro ja Mercedes-AMG GLC 43 4Matic.

* 350 miljoni dollariline fiasko. Viiekümnendatel aastatel kirjutas Ford Motor Company oma ajalukku rea edulugusid, aga ühtlasi ka enneolematu läbikukkumise, mis läks märksõna edsel all põrumise sünonüümina koguni Websteri sõnaraamatusse.

* Kasutatud auto ost Saksamaalt: palju võimalusi, palju ohte. Kasutatud autode tellimine Saksamaalt ja mujalt Lääne-Euroopast muutub üha popimaks, samuti lisandub teenusepakkujaid. Asjatundjad räägivad, millised võimalused ja ohud autode toomisega uuemal ajal kaasas käivad.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Volvo XC40: väike, aga kallis
  • Sõiduproov. Hyundai Ioniqu pistikuhübriid: kes läbi mõtlevad, jäävad rahule
  • Sõiduproov. Uus Subaru XV: uus või vana?! Ikka uus ju! Või?
  • Fookus. Uus vs. vana Volvo XC60: peaaegu 100% erinevad
  • Kasutatud auto. Smart – hobiautona tore, igapäevasõidukina lagunev
  • Ralli MM. Tiitlita jäänud rallikuulsused.
  • Reportaaž. Vormel 1 Malaisia GP
  • Ajalugu. Autoeksootika. Standard Gazel (1974)

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.