Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Uusim Autoleht seikleb endiselt Žiguliga Venemaal ning uurib, kas käes on tõesti autoostubuum ja mida oma vana autoga teha.

autoleht* Seiklused Venemaa autopealinnas. Sarja „Žiguliga Venemaal” neljandas osas jõuab reisiseltskond Ladade sünnilinna Togliattisse. Reportaaž autotehasest ja tehase muuseumist, hiiglaslikult autovaruosade turult, kasutatud autode müügiplatsidelt ja muudest paikadest, mis autosõpradele huvi pakuvad. Reisist valmib ka saatesari, mida ETV2 hakkab näitama oktoobris.

* On’s käes uus autoostubuum? Uusi sõidu- ja veoautosid ostetakse Eestis iga aastaga aina rohkem ning iga kuu toob tavaliselt müügirekordi. Kas turu kasv on saanud juba uue buumi mõõdu? Kui kaua ostupidu veel kasvab?

* Mida teha vana autoga? Kas müüa auto ise, anda mõnele poele komisjonimüüki, müüa lihtsalt mõnele autokauplusele või kasutada hoopis uue auto sissemaksuna? Spetsialistid annavad nõu, millised on vana auto realiseerimise võimalused ning eri viiside plussid ja miinused.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Uus Cayenne paneb rõhku tippspordile
  • Proovisõit. Ford Fiesta: kas eestlase jaoks liiga euroopalik?
  • Autoga Kagu-Euroopas sõidumehe lemmikteel
  • Hobiauto jahil … Kreekas
  • Kasutatud auto. 1. seeria BMW on hea sõita, aga kallis remontida
  • Eesti kardisõitjaile kaks poodiumikohta
  • Toyota WRC-tiimi liige Andrus Laur: „Rallikogemus tuleb kasuks!”
  • Garaaž. Forssa autopiknik peeti paduvihmas
  • Autoeksootika. Hiina esimene suurseeriaauto

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.