Lugemissoovitus: Autoleht otsib kõige odavamalt sõitvat autot ja helkivamat helkurit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Autoleht otsib kõige odavamalt sõitvat autot ja proovib järele, kuidas pimedas jalakäijat kõige paremini näha on.

autoleht* Test: palun võimalikult odavalt! Millise autoga õnnestub kilomeetreid läbida kõige odavamalt? Sendilõhestamisvõistlusel löövad kaasa bensiini-, diisel-, gaasi- ja elektrimootoriga auto ning lisaks kaht sorti hübriidid. Kõik osalejad kuuluvad laias laastus Eestis kõige menukamasse väikekeskklassi, kuid sõiduautode kõrval on ka kaks aina popima linnadžiibiklanni esindajat.

* Vanadest mänguautodest on saamas kallis vanavara. Ilmselt ei üllata kedagi see, et vana ja haruldane mudelauto võib maksta korraliku sõiduauto hinna, kuid uskumatult palju raha võidakse küsida ja maksta ka vana mänguasja eest.

* Mida rohkem, seda uhkem! Eksperiment näitas, et pimedas on kõige paremini näha korralikus helkurvestis jalakäija, kuid väga hea on ka suurepinnaline rippuv helkur!

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Lamborghini džiip sõidab 305 km/h
  • Sõiduproov. Kia Stonic oskab särada ja olla ka tavaline
  • Kasutatud auto. Subaru XV on omanäoline, aga kas ka vastupidav?
  • Sport. Kes ja kuidas võitsid olulisemad autovõidusõidusarjad?
  • Garaaž. Eesti veokikrossi isa Tõnu Evert – 80
  • Autoeksootika. Taiwani luksussedaan Luxgen5

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.