Lugemissoovitus: uusim Autoleht mõtiskleb autotööstuse tuleviku ja Eesti teedehoolduse üle

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Autoleht on igal nädalal ilmuv paberväljaanne, mis rattaliste maailmas orienteeruda aitab. Teeme Acceleristas väikese kokkuvõtte nädala olulisematest teemadest.
Uusim Autoleht mõtiskleb, kas autotööstuse tulevik on Hiinas, ja kuidas uuendatud riigimaanteede hooldamisega sel talvel sujuma hakkab.

autoleht* Kas tulevikus sõidame kõik Hiina autodega? Elektriautokvoot, Euroopa taustaga tippjuhid, konkurentsivõimelised autod – Hiina on teel autotööstuse superjõuks. Kaug-Idas jõudu koguvad autotootjad võivad kujuneda suureks ohuks ka Euroopa kontsernidele.

* Super-Berlingo: miljon täis ja sõit jätkub. 2007. aastast tänaseni Eestis posti vedav Citroën Berlingo on läbinud üle miljoni kilomeetri. Hodomeeter jäi 999 999 kilomeetril seisma, kuid auto jätkab vapralt sõitu.

* Talv tuleb keerulisem kui varem. Riigimaanteedele püstitatud ohutussaared, telgjoonepostid ja möödasõidurajapiirded teevad teehoolduse sel talvel keerulisemaks kui kunagi varem. Samas on libedustõrjel abiks varasemast parem ilmaennustussüsteem ning Eestisse on jõudnud esimesed kiirpuisturid.

Lisaks veel:
  • Numbri auto. Citroën C4 Cactus: mugavust ja digividinaid
  • Sõiduproov. Volkswagen T-Roc maksab palju või väga palju
  • Kasutatud auto. Mazda 5 on töökindel ja üllatusena ei roostetagi
  • Nõunik. Et kaskokindlustusest oleks ka kasu
  • Protoralliautod: kas paratamatus või võimalus?
  • Garaaž. Tuunitud Tšaika ja vanutatud Vento Lahti näitusel
  • Autoeksootika. Hollandi tehnitsistlik finantsmüsteerium Spyker

 

Autoleht sündis 1999. aasta kevadel kaks korda kuus ilmunud ajalehena. 2002. aastal muutus väljaanne ajakirjaks ja alates 2005. aastast ilmub Autoleht nädalakirjana.

Ajakiri nõustab praeguseid ja tulevasi autoomanikke nende ostuotsustes ja auto pidamisega seonduvates küsimustes, toob lugejateni kuumemad automaailma uudised.

Objektiivselt, arusaadavalt, ilustamata. Autolehe koostööpartneriks on Saksa suurim autoajakiri AUTO BILD, kelle abi kasutatakse seesuguste testilugude tootmisel, mis Eesti tingimustes võimalik ei oleks.

Vaata lugusid ka Autolehe veebist

Allikas ja meedia: Autoleht

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.