Reede, 1. detsember 2023
Autoleht, Eesti autoväljaannete lipulaev ilmub igal kolmapäeval sama kindlalt nagu tõuseb päike. Anname oma lugejatele iganädalaselt väikese ülevaate olulisematest teemadest, mis ajakirjas kajastust leidnud. Kel Autoleht tellimata, võib ajakirja osta lehepunktist või supermarketitest.

13. juunil ilmunud Autolehes on Karoq vastamisi Kadjari ja Qashqaiga. Indiaanlase ausõna: neid leidub siiski! Autosid, mis pakuvad sobilikku keskteed sisuliste omaduste ja silmapaistvuse vahel. Ehk autosid, mis suudavad paljut, aga ei nõua ostjalt liialt vastu.

Autoleht võrdleb kolme kompaktset linnadžiipi täpselt perfektses mõõdus, mõistliku mootori ja ausa hinnaga. Kolm argipäevakangelast, mis tabavad väga täpselt modernse mobiilsuse keskteed.

4 tunni asemel 4 kuud, ja tuuningut ei saanudki. Kiiptuuning on riskantne – diiselmootoriga Honda CR-V võimsuse tõstmine Autoeksperdis lõppes mootori juhtaju hävimise ja auto nelja kuu pikkuse tühiseisakuga. Lõpuks keeldus firma üldse Honda tuunimisest ning soovitas pettunud omanikul pöörduda kohtusse.

Hämmastava hinnaga hämmastavad lisad. Kui keskmise auto lisavarustus on tavapäraselt igav, siis kallimatele autodele pakutakse väga põnevaid vidinaid, mille eest võib maksta ka mitukümmend tuhat eurot. Kõige kallima lisa leidsime Bentley Bentaygalt, mille isikupärane satiinvärv maksab peaaegu 31 000 eurot.

Lisaks veel:
Numbri auto. Q8: Audi uusim disaindžiip
Proovisõit. Värskema ilmega ja nutikam Hyundai i20
Kasutatud auto. DS5: sügav esmamulje, kibe järelmaitse
Vormel 1. Mis läks Mercedesel valesti?
Ülipõnev Itaalia ralli
Marko Asmer aitab noori ja stardib Suurel Võidusõidul
Võistlussportautod. Peugeot 908 HDi (2007)
Rallikava. Grossi Toidukaubad Viru ralli kava

Loe rohkem Autolehe veebist

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.