#jälleraamat ehk Mirry Christmus! Air New Zealand sai valmis tänavuse jõuluklipi1 minuti lugemine

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Teiselpool maakera on kätte jõudnud jõuluaeg – rannamõnud, grillipidu ja külm õlu on jälle au sees. Aga on midagi veel, mida nii Uus-Meremaal kui kogu maailmas oodatakse vähemalt sama palju kui Jõuluvana – lennufirma Air New Zealand jõuluklipp! Siin see on!

Tänavune jõulufilm on vürtsitatud mõnusa huumoriga ning kergelt absurdimaiguline. Jõuluvana töötoas käib kibe töö, sest vaja on täita tuhandeid kingisoove. Ja kuigi vana on polüglot, siis kiivide (kiwi) murrakuga tekib tal probleeme.

Maagilisest värviraamatust saab müstiliste traktorite kataloog, väikese poisi pallisoovist habe jne. Mäng kestab kuni töökoja ülem-päkapikk mütsi vihaga maha visates üles Jõuluvana kontorisse tormab ja nõuab, et kord majja löödaks: “Need inimesed ei soovi neid asju, ma ütlen teile!”

Kiivid on tuntud oma sõnamängude poolest, segades omavahel vokaale nõnda et “Merry Christmas” muutub vabalt “Mirry Christmas”-iks. Ütle siis, et Jõuluvana segadusse ei satu!

Seekord tulevad Vanale appi Air New Zealand pardateenindajad, kes lubavad, et võtavad kiivikeelsed soovid ise vastu, et boss saaks keskenduda muudele tegemistele.

Eestlasele pakub klipp lisaks kiivikeelsetele sõnamängudele (muuses, kas teadsite, et kiivi on ka Uus-Meremaa rahvuslind?) ka väikese äratundmise äsjase #jälleraamat kampaaniaga seoses. Nimelt väändub Santa kõrvus raamatusoov millekski kummaliseks. Tänu purserile saab seegi mure korda ning soovija oma kalli raamatu.

Mõnusat pühadeootust! Air New Zealandi klipivaramut saab täies mahus vaadata siit.

Allikas ja meedia: Air New Zealand

Jaga

AVALDA ARVAMUST!