Valmis miljones kolmanda põlvkonna Citroën C3

Pinterest LinkedIn Tumblr +
2016. aasta lõpus turule jõudnud kolmanda põlvkonna Citroën C3 jõudis miljonenda toodetud autoni.

Tegu on Citroëni enimmüüdud mudeliga kogu maailmas. Alates 2002. aastast, mil see esmakordselt turule jõudis, on seda toodetud juba enam kui 4,5 miljonit sõidukit.

2020. aastal jõudis just C3 omas segmendis TOP 3 müüdud mudelite hulka nii Prantsusmaal, Hispaanias, Itaalias, Belgias, Portugalis, Taanis, Slovakkias kui Bulgaarias. Eestis jõudis Citroën C3 2020. aastal oma segmendis neljandale positsioonile, moodustades pea kümnendiku segmendi müügimahtudest.

C3 on isikupärane auto, mis eristub konkurentidest eelkõige disaini ja sõidumugavuse poolest. Neid omadusi täiendati eelmisel aastal välja tulnud mudeliuuendusega veelgi – uuenes auto esiosa disain, lisandusid Advanced Comfort istmed, uued juhiabisüsteemid ning laienes disainielementide valik. 97 võimaliku välisdisaini kombinatsiooniga saab iga klient luua omanäolise ja ainulaadse C3.

Miljon omanäolist sõidukit

2016. aasta novembris turule toodud C3 tõi endaga kaasa brändi uue stiililise identiteedi, mida tänaseks kannavad ka teised Citroëni mudelid. Tegu on kaubamärgi enimmüüdud autoga, kuuludes 2020. aastal 7 peamise tegija hulka Euroopa autoturul.

Turule tulles oli C3 esimene auto oma segmendis, mis pakkus niivõrd rohkelt auto disainielementide kombineerimisvõimalusi. 2020. aastal täiendati valikut veelgi – nüüd on võimalik valida kuni 97 väliste disainelementide kombinatsiooni vahel: 7 erinevat kerevärvi, 4 väliselementide värvipaketti, 4 katuse värvi ja 3 katuseviimistluse graafilist lahendust. Lisaks välisdisainile on valikus 3 interjöörilahendust.

Lai valik võimaldab kliendil luua just sellise isikupärase disainiga auto, nagu süda soovib – julgelt värvilistest kuni klassikaliste lahendusteni.

Üle maailma on mudeli täiendatud mugavusvarustus ning ohtrad disainivõimalused väga hästi vastu võetud – miljonist toodetud autost moodustavad pea poole kõrgema hinnaklassi versioonid unikaalsete disainilahendustega (Shine ja Shine Pack tasemed). Just seepärast on järgmise 1 000 000 sekundi jooksul (11 päeva) uue Shine taseme Citroën C3 disainpakett saadaval tasuta. Paketti kuuluvad Ambiance Techwood interjöörilahendus, erivärvi katus, erivärvi peeglite katted, katuse disain ja soovi korral erivärv Rouge Elixir.

Foto: Citroën

Jaga

KOMMENTEERI SIIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.